Osmaniye Çilingir Anahtarcı Turhan

Osmaniye Çilingir Anahtarcı Turhan

Türkiye’nin en özel şehirlerinden olan Osmaniye şehrinde, uzun yıllardır çilingir hizmeti sağlayarak Osmaniye acil çilingir hizmet arayan insanlara yardım etme peşinde olan kurumsal bir firmayız.  Bünyemizde kurumsal kimliği ön planda tutarak Osmaniye’de sevilen ve saygı duyulan bir çilingir dükkanı olmaktan gurur duymaktayız. Anahtarcı Turhan yazan tabelamızda binlerce kapı kilidi, kilit tamiri, oto kilit, kasa kilidi ve bunun gibi fonksiyonel alanlarda hizmet sağlamaktayız.

Vizyonumuzun ve misyonumuzun sağlamlığı sayesinde müşterilerimize sağlam ve kaliteli bir çilingir hizmeti sağlayan Anahtarcı Turhan, profesyonel ve tecrübeli çalışanlar sayesinde hasarsız kapı açma hizmeti sağlamaktadır. Ev kapısında kalıp anahtarı içeride ya da başka bir yerde unutan müşterilerimiz için hasarsız kapı açma yöntemimizle hem mağdur etmeden hem de minimum zarar ile kapıları açıyoruz.

Osmaniye acil çilingir hizmeti

Osmaniye’nin her ilçesine hizmet sağlayan Anahtarcı Turhan, 20 ya da 30 dakikada servis imkanı ile müşterinin aradığı yere araçlarımız ile ulaşmaktayız. Farklı müşterilerin anahtarlarını unuttukları sırada akla ilk gelen Anahtarcı Turhan çalışanları, hem temiz işçilik hem de anahtar yedekleme işlemi sayesinde müşterileri memnun ve mutlu etmekteyiz.

Alanında çalışan çilingir ustalarının tam kadro şekilde çilingir üzerine belge alması, uzun yıllardır müşterilerin kilitlerini açması, kilit probleminin etkili bir şekilde çözülmesi ve anahtar klonlama işlemindeki hız sayesinde Osmaniye’de çilingir hizmeti sağlayan kaliteli firmalardan bir tanesidir. Ayrıca bünyemizde, çok kısa bir süre zarfında anahtar kopyalama ya da anahtar yedek çıkarma işlemi de sağlamaktayız. Tamamıyla güvenilir olan bu işlem garantili işçilik kapsamındadır.

Osmaniye çilingir hizmetleri

 Osmaniye’de çilingir sektöründe uzun yıllardır faaliyet göstermemiz birçok farklı kilit ile tanışmamıza ve tecrübe edinmemize sebep oldu. Osmaniye ilinde bulunan tüm çilingir hizmetlerini başarılı bir şekilde çözen Anahtarcı Turhan, gerek araba gerekse kapı kilitlerindeki sorunları çözmesi ile tanınmaktadır. Osmaniye çilingir hizmetlerine detaylı olarak incelemek gerekirse;

 1. Anahtar kopyalama / yedek çıkarma: Çok kısa bir süre zarfında anahtarın yedeği çıkartılır. Bu işleme anahtar klonlama da denilmektedir.
 2. Göstergeç kartları: Temassızlık ya da basmama durumlarında nitelikli bir çalışma ile sorunu ortadan kaldırıyoruz.
 3. Garaj kumandaları: Garaj kumandalarının kilitlerindeki sorunları çözüyor ve teslim ediyoruz.
 4. Göbek değiştirme: Ekipmanlarımız ile göbeği temiz ve sağlam bir şekilde değiştiriyoruz.
 5. Kilit açma: Tüm kilit ve kilit modellerini açarak müşteriye teslimini sağlıyoruz.
 6. Şifreli kilit açma: Elektronik olan kilitleri güvenilir bir yöntem ile açıyoruz.
 7. Asma kilit açma: Kısa bir sürede asma kilitlerinizi açıyor ve teslim ediyoruz.
 8. Kilit değişim ya da montajı: Kapı kilitlerini kısa sürede değiştirip montajını sağlıyoruz.
 9. Kilit tamiri/onarımı: Kilitleri güçlendirme, tamiri ya da onarım işlemlerini sağlıyoruz.
 10. Çelik kasa kilitleri: Çelik kasanın açılmaması ya da yeni bir anahtar takılması için çalışıyoruz ve güvenilir bir şekilde teslimini sağlıyoruz.
 11. Oto anahtar: Araba anahtarlarını kopyalama ya da kapı kilidi sorununu başarılı bir şekilde çözüyoruz.

Tssüm bu alanları profesyonel çalışanlarımız dahilinde güvenilir bir şekilde icra etmekte ve müşteriye teslim etmekteyiz. Tüm işlemlerimizin garanti ve güven içinde yapıldığını gönül rahatlığı ile ifade etmekteyiz.

Osmaniye çilingir servis ağı

Osmaniye acil çilingir hizmeti sağlayan firmamız, Osmaniye’deki tüm ilçelere çilingir hizmeti sağlamaktadır. Osmaniye çilingir servis ağımız şu şekildedir;

 1. Merkez
 2. Kadirli
 3. Toprakkale
 4. Hasanbeyli
 5. Sumbas
 6. Düziçi

Osmaniye’de ayrıca farklı mahallelere de acil çilingir hizmeti de sağlamaktayız. Çilingir hizmetlerimizin hepsi 20 ile 30 dakika arası kapınızda bulunabilirler. 7 gün 24 saat hizmet veren Anahtarcı Turhan, teknik servisin verdiği tecrübe, güven, ikili ilişkilerin sağlıklı olması nedeniyle her daim ‘kapıda kalma’ ya da ‘anahtar kopyalama’ işlemlerinde yanınızda olmaktadır. Firmamızı aramak ve çilingir hizmetinden yararlanmak istiyorsanız bir telefon kadar uzakta olduğumuzu unutmayın.

Osmaniye çilingir hizmeti için neden biz?

Osmaniye ilinde yaşamış olmamız ve tüm Osmaniye’yi A’dan Z’ye tanımamız Osmaniye’de çilingir hizmeti sağlamamız için ilk nedendir. Müşterilerin kapıda kalması ya da anahtar kopyalama hizmeti için bizi aramaları durumunda en hızlı bir şekilde müşterinin istediği yere ulaşım sağlıyoruz. Hem zaman tasarrufu sağlıyor hem de zamanı etkili kullanıyoruz. Çilingir, kilit problemleri ya da anahtar kopyalama işlemlerinde Osmaniye’deki en uygun fiyatlı işi ortaya koyuyoruz. Yaptığımız tüm çilingirlik hizmetleri hem kaliteli hem uygun hem de kısa sürelidir.

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir